Ana sayfa ÜrünlerOnluk Birim Stimülatörü

Foton fonksiyonu ile kollajen rejenerasyon oksijen cilt tedavi güzellik ünitesi

Foton fonksiyonu ile kollajen rejenerasyon oksijen cilt tedavi güzellik ünitesi

  • Collagen Regeneration Oxygen Skin Treatment Beauty Unit with Photon Function
  • Collagen Regeneration Oxygen Skin Treatment Beauty Unit with Photon Function
 • Collagen Regeneration Oxygen Skin Treatment Beauty Unit with Photon Function

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Beijing, Çin
  Marka adı: Winkon
  Sertifika: CE ISO13485 ISO9001
  Model numarası: WL-F4

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Ambalaj bilgileri: Alüminyum paketi
  Teslim süresi: 3 iş günü
  Ödeme koşulları: T/t, paypal
  Yetenek temini: ayda 500 adet
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı

  Kollajen rejenerasyonu oksijen cilt tedavi güzellik ünitesi foton fonksiyonu ile

  Nasıl çalışır?

  Cilt % 98'i kollajen oluşur. Yaşlı olduğumuzu, daha az oksijen kan taşır, hangi kollajen üretmek için başarısız olur. Bu arada, bir çok cilt nem kaybeder ve epidermisin metabolizma normal yürütmek değil.
  Teorisi cilt yenileme, Cilt fiziksel durumu saf oksijen molekülü ve Sodyum Klorür molekül biyolojik etkisi ile remolded. Bu makine kullanarak, gereksinimlerinize göre cilt tedavi derinliği kontrol edebilirsiniz. Sistem saf oksijen molekülü ve molekül Sodyum Klorür % 99'u yeni bir su oksijen molecule(5200μm) karıştırın ve DermIS veya 200 m / sn hızı ile epidermis içine karışımı jet, sipariş için temiz kir içindeki cildi ve anaerobik bakterileri öldürmek için dışarı bu arada, nem, oksijen ve diğer besleyici cilt sağlanabilir, kollajen rejenerasyonu ve düzenlenmesi de istenir.

  İşlevler:

  1. nefes oksijen

  Bu aerobik metabolizmayı artırmak, cildin beslenme giriş güçlendirmek, vücudun bağışıklık geliştirmek, yorgunluk, ortadan kaldırmak iyi solunum sistemi, sinir sistemi, sindirim sistemi, kan, deri, endokrin iyileştirilmesi vardır.

  2. sprey oksijen

  Hızla cilde nem ve besin kaynağı, pürüzsüz cilt, aydınlatma lekeleri, chlorosis, donuk koşullarını iyileştirmek, deri pembe, beyaz, şeffaf, ihale, Nitekim, sıkma ile özel spa yağlar daha iyi olacaktır olun.

  Sprey oksijen boyun, göz veya burun spreyi oksijen işleminde, Şevval Özçelik Güzellik içine sprey değil dikkatli alın başlayarak yukarıdan aşağıya doğru yatıştırmak, yukarı kaldırın, diğer elinizle, daha yararlı streç kırışıklıklar cilt beslenme ürünleri nüfuz için güçlendirmek cilt elastikiyetini, sprey oranı bağlıdır üzerinde konukların devlet oksijen absorbe.

  3. oksijen enjekte

  Oksijen cilt hücrelerinin etkinliği aktive, yüksek basınç enjekte ve cilt hücrelerini ve anti-aging, beyazlatma, tedavi karanlık döngüleri, hassas cilt geliştirmek için sivilce, metabolizma artırmak.

  4. BIO kırışıklık giderme

  Bir insan vücudunun içinde hücre büyümesi, metabolizma, üreme ve hücre bölünmesi, mikro-mevcut tarafından oluşturulur. Ancak, insanlar yaşlı ve zayıf olduğunda, biyo-mikro-akım üretmek için vücut tarafından olabilir azaltılmış, cilt hücrelerini farklı cilt sorunları içinde kaynaklanan geçerli akış dengesini korumak mümkün değildir: kırışıklıkları gibi bolluk, yavaş metabolizma donuk cilt için yol açar. Kırışıklıklar ve gevşek cilt için cilt hücrelerini yeniden üretim kapasitelerini kaybetmek ve kas kaybetmek en görünür yüz yaşlanma belirtileri ise normal elastikiyet kırışıklıkları olduğunu.

  Deri vücudun en büyük organı, çok katmanlı yapısı, Cilt yumuşaklık deşifre kollajen tabakası ise bestelediği ve insanlar eski arttıkça esneklik yaşlanma olacaktır. BIO kırışıklık giderme simülasyonu beyin, cildin kan dolaşımını hızlandırır farklı düzeyleri ile cilt kaldırın, metabolizma artışı ve deri hücre yenileme ve onarım kolajen doğal cildin elastikiyetini geri yüklemek, etkili bir şekilde kırışıklıkların kaldırmak, koyu halkalar ve kese ortadan kaldırmak yardımcı olmak için teşvik etmek için bir profesyonel çalışma tekniği ile desteklenen tarafından verilen biyolojik mevcut.

  5. foton işlevi

  Işık dalgaları elektrotlar vücut hücrelerinin düz, yeterli oksijen hücreleri yapmak, böylece hücre metabolizması ve büyüme sürecini hızlandırmak yardımcı olabilir. LED foton çıkış dalga boyu 635nm, organizasyon 1 nüfuz mümkün ~ 2 cm, etkili bir şekilde etkinleştirmek ve derin hücreler solunum durumu geliştirmek ve arttırmak hücresel ATP enerjisi, tamir hücreleri geliştirmek deri gevşek, kaba, kırışıklık, akne, yara izleri ve hiperpigmentasyon sorunları.

  Teşvik hücreleri koruyarak orijinal cilt elastikiyetini, pürüzsüz cilt dokusunu, küçülen gözenekler, tamir vücudun kendi kollajen büyüme, derin ürün hızla absorbe yardımcı olmak için renk, dengelemek için kırmızı ışık ---. Zayıf kan dolaşımı için özellikle uygundur.

  Mavi ışık---Inhibit sebum salgısı, kill akne bacillus, etkili kabartma deri alerjileri tedavi sivilce. Hassas cilt, Cilt Akne için özellikle uygundur.

  Tedavisi:

  1. uygun Sigara içenler, alt sağlıklı insanlar, akciğerler zayıf kişiler ve kim daha güzel olmak istiyorum.

  2. anti-aging, kırışıklık Kaldır;

  3. zavallı cilt kendini yenileme kapasite geliştirmek.

  4. cilt sorunları nedeniyle hipoksi geliştirmek;

  5. alınan veya fototerapi, lazer, mikrodermabrazyon, almakta olduğunuz kişi peeling.

  Önce ve sonra:

  Foton fonksiyonu ile kollajen rejenerasyon oksijen cilt tedavi güzellik ünitesi

  İletişim bilgileri
  China Static Technology Online Marketplace
  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler